fbpx
 • Ul. Południowa 35, 71-001
 • +48 695 587 243
 • Ul. Południowa 35, 71-001
 • +48 695 587 243

LEASING / FINANSOWANIE

Dzięki współpracy z wieloma firmami leasingowymi oraz bankami mamy dostęp do szerokiej oferty produktów. Dzięki temu oraz naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dopasować parametry do potrzeb klienta i przedstawić najlepszą ofertę finansowania.

Posiadamy status autoryzowanego dostawcy w wielu firmach leasingowych co pozwala klientom skorzystać z wielu udogodnień.

POZNAJ FORMY FINANSOWANIA

Leasing to najpopularniejsza forma finansowania nowego samochodu.
Jest skierowany zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców.
Samochód w leasingu zgodnie z zapisami warunków umowy jest udostępniany na określony okres czasu. Po zakończeniu umowy leasingu możesz wykupić auto.

Oferujemy korzystne warunki leasingowe oraz pomoc przy negocjacjach warunków umów leasingowych. Posiadamy bogate doświadczenie we wspieraniu naszych klientów w procesie realizacji tego finansowania.

Jeżeli chcesz mieć samochód na własność najlepszym rozwiązaniem będzie kredyt samochodowy.

Bank udziela finansowania celowego, co oznacza, że zaciągnięte pieniądze mogą być przeznaczone tylko i wyłącznie na zakup konkretnego auta wskazanego we wniosku kredytowym.

Pomożemy Ci w procesie pozyskania kredytu na Twój wymarzony samochód.

Z wynajmu długoterminowego pojazdów mogą skorzystać zarówno firmy, które okresowo wymieniają floty samochodowe, jak i osoby prywatne, które otrzymują w jednej racie wszystkie koszty związane z użytkowaniem samochodu.

Pożyczka leasingowa różni się od kredytu tym, że udzielana jest przez firmę leasingową, a nie bank. Czas trwania pożyczki nie jest ściśle określony, zależy tylko od ustaleń zawartych w umowie.

Jeśli po konsultacji z nami zdecydujesz się na taką formę finansowania, pomożemy Ci dopiąć wszelkie formalności.

Zapraszamy do kontaktu

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest GST Automotive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-010, ul. Białowieska 2. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres salon@autonovum.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia opcjonalnej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o polityce przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w odnośniku "obowiązek informacyjny."
  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail administratora: salon@autonovum.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.


  Adres

  GST Automotive sp. z o.o.
  Ul. Południowa 35,
  71-001 Szczecin
  NIP 8513204396
  KRS 0000665240

  Telefon

  +48 695 587 243

  Godziny pracy

  Poniedziałęk – Piątek: 08:00 – 18:00
  Sobota: po uprzednim umówieniu
  Niedziela: Nieczynne

  Layout

  Layout

  Boxed
  Wide

  Background Image

  Color Skin